صفحه اصلی محصولات شامپو شامپوهتلی/sitemap.html

شامپوهتلی


اهمیت رعایت بهداشت فردی و جمعی نقش مهمی در سلامت افراد یک جامعه و پیشگیری از سرایت بیماری های واگیر بر عهده دارد. تولید انواع محصولات هتلی نیز با این هدف صورت گرفته و به تعداد هر مسافر و بنا به میزان روزهایی که افراد در مراکز اقامتی هستند تهیه می شود. این روزها رعایت بهداشت فردی در فرهنگ هر جامعه ای حرف اول را می زند و استفاده از محصولات بهداشتی تک نفره یک عادت خوب در جوامع مدرن است
محصولات هتلی به مجموعه ای از وسایلی نظیر شامپو هتلی، صابون، مسواک، خمیردندان و ..گفته می شود که هتل های مختلف بنا به امکاناتی که در اختیار دارند گونه های متفاوت و برند های متنوعی از این تجهیزات را خریداری می کنند.
کارخانه آرتین بهداشت پارلا یکی از موفق ترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی هتلی در سراسر کشور است که بتازگی شاهد استفاده محصولات مختلف آن در هتل های بزرگ ایران هستیم. شرکت ما علاوه بر تولید محصولات تک نفره بهداشتی مانند مسواک و خمیر دندان تک نفره تحت برند ولدنت ، در زمینه تولید شامپوی تک نفره هتلی نیز فعالیت می کند. محصولات شرکت آرتین بهداشت پارلا اعم از مسواک ، خمیر دندان و شامپوی تک نفره در پک بهداشتی مهمانان هتل شما مشتری عزیز قرار میگیرد تا هم اقامت شاد و پاکیزه ای را بگذرانند و هم دلیلی باشد تا در سفرهای بعدی این هتل را مجددا برای اقامت انتخاب کنند.

شامپو تک نفره ولدرم محصولی جدید از شرکت آرتین بهداشت پارلا است که یک شامپو با سایز و حجم کوچک است که به شکل بطری در حجم هایی مانند 20، 25، 30 گرمی برای استفاده در اماکنی مثل هتل ها و بیمارستان ها تولید می شود.

اگر شامپو تک نفره ولدرم را قبلا امتحان کرده اید و یا برای بار اول است که به دنبال خرید محصولات تک نفره بهداشتی برای مرکزاقامتی خود هستید به شما پیشنهاد خرید این شامپوی تک نفره تولید شده در شرکت آرتین بهداشت پارلا را می دهیم.
تجربه فروش سایرمحصولات شرکت آرتین بهداشت پارلا از جمله مسواک و خمیردندان هتلی بازخورد خوبی توسط مشتریان داشته است به طوریکه اطمینان داریم نتیجه مشابه در مورد شامپوی هتلی هم به دست خواهد آمد.
یک شامپوی با سایز کوچک در بسته بندی های زیبا و چشم نواز با رنگ های متفاوت ، فضای هتل یا مرکز اقامتی شما را هم زیباتر می کند. علاوه بر این جذابیت بصری، خواهید دید به محض باز کردن درب شامپو هتلی ولدرم، رایحه ی بسایر مطبوعی محیط را پر می کند ، غلظت و کیفیت تولید آن به هیچ وجه کمتر از شامپوهای سایز بزرگ خانگی معتبر موجود در بازار نیست. پس ولدرم به شما ثابت خواهد کرد که این تفکر که شامپوهای تک نفره کیفیت مناسبی ندارند یک تفکر کاملا اشتباه است و شما با یک بار امتحان به این حقیقت پی خواهید برد.
درباره بطری شامپو هتلی ولدرم که یک محصول پر فروش از میان محصولات تولیدی شرکت آرتین بهداشت است باید بگوییم این محصول که در دو نوع شامپو هتلی سر و بدن تولید می شود که شامپوی سر در رنگ و عصاره مختلف و همچنین ویژگی های مختلف برای انواع مو ها که در آن لحاظ شده، تولید می‌شود و بطری شامپو بدن ولدرم نیز با رنگ و عصاره متفاوتی از شامپو سر تولید می شود. بسته های شامپو تک نفره ولدرم با پیشرفته ترین فناوری تولید بطری طراحی و تولید و محتویات آن در سه نوع شامپو نرم کننده، شامپو بدن و شامپو سر در وزن های 20، 25، 30 گرمی تولید می شود.
اگر چاپ برند یا لوگوی مختص خود را روی محصولات شرکت آرتین بهداشت پارلا در نظر دارید، تصمیم بسیار جذابی برای نمایش هتل خود در نظر گرفته اید! شرکت آرتین بهداشت پارلا، با چاپ برند شما روی شامپو و مسواک هتلی ولدرم و ولدنت ، یک فرصت استثنایی را برای نمایش نامتان جهت هرچه بهتر شناخته شدن ،به شما می‌دهد.
شامپو سر هتلی بات وجه به عوامل مختلف تاثیرگذار زیادی مانند سلیقه مشتری، نوع مو و دارا بودن رایحه دلپذیر در کارخانه ما تولید میشود. شامپو هتلی ولدرم گزینه مناسبی برای استفاده در هتل ها و سایر مراکز اقامتی می باشد . حجم این شامپو به گونه ای طراحی شده که مخصوص استفاده چند روزه در هتل می باشد و تاثیرگذاری بسیار زیادی در تمیزی مو و شفافیت و ترمیم آن دارد. شامپو سر و بدن ولدرم با پشت سر گذاشتن آزمون های بهداشتی در آزمایشگاه های پیشرفته سازمان غذا و دارو ثابت کرده که کاملا مناسب تمامی افراد بوده و هیچگونه عوارضی نداشته و هیچ حساسیتی برای پوست سر و بدن ایجاد نمی کند.
شامپو سر و بدن هتلی به دلیل اسکان چند روزه میهمانان در هتل در بطری های 20،25،30 گرمی برای استفاده در هتل ها برای بهره وری بهتر تولید میشود. یک محصول بهداشتی هتلی علاوه بر اینکه باید دارای کیفیت مشابه محصول خانگی باشد، همچنین باید از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشد. شامپو سر و بدن هتلی ولدرم تاثیر گذاری زیادی در تمیزی و ترمیم انواع مو ها دارد و با توجه به قیمت ارزانی که دارد،خرید آن مورد توجه مسئولین هتل قرار گرفته است.
استفاده از یک شامپوی کم حجم که طبیعتا ارزان تر از شامپو های خانگی است، یک امتیاز برای هتلدار به جهت قیمت پایین و ایجاد قدرت خرید بیشتر و از سوی دیگر القا کننده یک آرامش روانی برای مسافر به جهت ایجاد حس مالکیت محصولی کوچک که پیش تر توسط کسی استفاده نشده می باشد.

شامپو هتلی تک نفره