صفحه اصلی دهان شویه ایرانی

دهان شویه ایرانی

دهان شویه ایرانی یکی دیگر از محصولات بهداشتی است که توصیه می شود برای بهداشت و دهان و دهدان حتما هفته ای یک مرتبه استفاده کنیم. دهان شویه ایرانی در کنار استفاده از مسواک ایرانی و خمیردندان ایرانی تاثیر واقعی خود را بر دندان ها نشان خواهد داد.

مطالب و مقالات دهان شویه ایرانی

به دلیل تنوع بالا در خمبردندانهای موجود در بازار حتما هنگام خرید نکاتی را در نظر بگیرید. به طور کلی خمیردندان ماده‌ای ژله ای است که مواد ساینده و ضد میکروبی به آن افزوده می‌شود. قبل از انتخاب یک خمیر دندان باید راجع به ویژگی های خمیردندان استاندارد مطالعه کنید. مهمترین ماده ای که در خمیردندان ولدنت وجو دارد که خاصیت ضد پلاک میکروبی دارد، ماده تری کلوزان است این ماده با از بین بردن باکتری های مضر در سطح دندان و لثه، از پوسیدگی جلوگیری و بوی دهان را کاهش می دهد. خمیردندان ولدنت حاوی ترکیباتی با پایداری یک روزه است و در قدرت پاک کنندگی بی رقیب است. می دانید چرا متخصصان دندان به مصرف خمیر دندان معمولی اعتقاد دارند ؟ زیرا مصرف مداوم خمیردندان‌ تخصصی موجب آسیب رسیدن به مینای دندان و ایجاد حساسیت دندانی می‌شود. هدف خمیردندان ولدنت ماندگاری استاندار اثر آن‌ است. خمیردندان استاندارد بی ضرر بوده پس اگر از خمیر دندان استاندارد استفاده کنید دیگر اصراری بر مصرف مواد گیاهی جایگزین معنایی ندارد .
1398-03-12
جزئیات ...
ماده ی سفید کننده ای که در اکثر خمیر دندانها وجود دارد ، پراکساید است . نکته ی جالب اینجاست که این ماده قادر به سفید کردن دندانها نیست . تری پلی فسفات ماده ی دیگری است که د برخی از خمیر دندانها استفاده می شود. در واقع این ماده باعث شکسته شدن رنگدانه ها موجود در مینای دندانها می شود. دندان ها سفید می شود اما به چه قیمتی ؟ بعد از مدتی کوتاه حساسیت دندانها بالا رفته و مشکلات دیگری را باعث می شود. تاثیر پذیری خمیر دندان زمانی بیشتر است که در روز دوبار و به مدت 2 تا 4 هفته استفاده شود. حال اگر از این خمیر دندانهایی که حاوی پراکساید یا تری پلی فسفات هستند با این روند استفاده کنید به مرور زمان دندانهایتان دچار سایش مینا شده که اگر ادامه یابد و سطح عاج دندان نمایان می شود . عاج دندان زردتر از سایر بخشهای دندان است . پیشنهاد ولدنت به شما عزیزان این است که خود اقدام به سفید کردن دندانهایتان نکنید و اینکار را به دندانپزشکان بسپارید
1398-03-12
جزئیات ...

محصولات دهان شویه ایرانی

شامپو هتلی تک نفره
دهان شویه ایرانی : شامپو هتلی تک نفره

مسواک هتلی سلفونی
دهان شویه ایرانی : مسواک هتلی سلفونی

مسواک هتلی/مسافرتی کشویی
دهان شویه ایرانی : مسواک هتلی/مسافرتی کشویی

مسواک بیمارستانی و زندان سلفونی
دهان شویه ایرانی : مسواک بیمارستانی و زندان سلفونی

مسواک بیمارستانی کشویی
دهان شویه ایرانی : مسواک بیمارستانی کشویی