صفحه اصلی مقالات تخصصی درست مسواک زدن را بیاموزیم، مسواک خوب ، مسواک با کیفیت، بهترین مسواک ایرانی، بهترین خمیر دندان ایرانی، آموزش مسواک زدن

درست مسواک زدن را بیاموزیم، مسواک خوب ، مسواک با کیفیت، بهترین مسواک ایرانی، بهترین خمیر دندان ایرانی، آموزش مسواک زدن

درست مسواک زدن را بیاموزیم، مسواک خوب ، مسواک با کیفیت، بهترین مسواک ایرانی، بهترین خمیر دندان ایرانی، آموزش مسواک زدن درست مسواک زدن را بیاموزیم
هدف اصلی از مسواک زدن چیست؟
اگر ما بدانیم برای چه هدفی مسواک می زنیم، تلاش خود را به کار می گیریم تا در فرایند مسواک کردن داندان ها درست ترین عملکرد را داشته باشیم. هدف اصلی از مسواک زدن، پاک کردن کلیه مواد غذایی و میکروارگانیسم‌ها و رسوبات مختلف بر روی سطح دندان است. در صورتی که سطح زبان، دندان‌ها و بین دندان‌ و لثه به درستی تمیز شود، می‌توان گفت مسواک زدن کامل است.
سه دسته موادی که در بین دندان‌ها و شیار‌های آن گیر کرده و رسوب می‌کنند:
ـ مواد غذایی استفاده شده در طول روز
ـ پروتئین‌های بزاق و مواد تجزیه شده توسط آنزیم‌ها و میکروب‌های موجود در دهان
ـ میکروارگانیسم‌هایی که به طور طبیعی در دهان هستند.
به طور کل هدف اصلی مسواک زدن زدودن این مواد از دندان‌هاست.
متخصصین در امر بهداشت دههان و دندان میب گویند مسواک زدن اصولی و درست باید بین 5 تا 7 دقیقه زمان ببرد. تلاش کنید تا در طول روز بعد از وعده های غذایی حتما از نخ دندان استفاده کنید. خمیر دندان حاوی فلوراید نیز تا میزان زیادی به بهبود بهداسشت دهان و دندان شما کمک می کند.
نمونه های متفاوتی از مسواک ولدنت و خمیردندان ولدنت به عنوان یک محصول بهداشتی ایرانی، تولید شده است و در بخش محصولات وب سایت ولدنت قابل مشاهده است.