صفحه اصلی محصولات شامپو شامپو یکبار مصرف

شامپو یکبار مصرف


شامپو یکبار مصرف از انواع شامپوهای موجود است که برای مصارف کوتاه مدت و یکبار مصرف می‌توانید از آن استفاده کنید. اهمیت رعایت بهداشت فردی و جمعی نقش مهمی در سلامت افراد یک جامعه و پیشگیری از سرایت بیماری های واگیر بر عهده دارد. تولید انواع محصولات هتلی نیز با این هدف صورت گرفته و به تعداد هر مسافر و بنا به میزان روزهایی که افراد در مراکز اقامتی هستند تهیه می شود. این روزها رعایت بهداشت فردی در فرهنگ هر جامعه ای .حرف اول را می زند و استفاده از محصولات بهداشتی تک نفره یک عادت خوب در جوامع مدرن است
محصولات یکبارمصرف به مجموعه ای از وسایلی نظیر شامپو هتلی، صابون، مسواک، خمیردندان و ..گفته می شود که هتل های مختلف بنا به امکاناتی که در اختیار دارند گونه های متفاوت و برند های متنوعی از این تجهیزات را خریداری می کنند.
کارخانه آرتین بهداشت پارلا یکی از موفق ترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی هتلی در سراسر کشور است که بتازگی شاهد استفاده محصولات مختلف آن در هتل های بزرگ ایران هستیم. شرکت ما علاوه بر تولید محصولات تک نفره بهداشتی مانند مسواک و خمیر دندان تک نفره تحت برند ولدنت ، در زمینه تولید شامپوی تک نفره هتلی نیز فعالیت می .کند. محصولات شرکت آرتین بهداشت پارلا اعم از مسواک ، خمیر دندان و شامپوی تک نفره در پک بهداشتی مهمانان هتل شما مشتری عزیز قرار میگیرد .